Zemné vruty - projekty

Zemné vruty - plot

PLOTY

Plot pri škole
Zemné vruty ponúkajú ideálnu alternatívu k betónovaniu. Do prostredia nie je nutné vylievať betón. Ploty a oplotenia na zemných vrutoch sú odolné voči poveternostným podmienkam a nárazom.
Zemné vruty - prístrešok2

PERGOLY

Záhradná pergola na zemných vrutoch
Záhradnú pergolu je možné dostavať aj v už hotovej záhrade. Pre vytvorenie základov na zemných vrutoch nie je potrebná ťažká technika. Náklady na personál sú minimálne. Montáž zemných vrutov zvládneje aj svojpomocne.
Zemné vruty - terasa

TERASY

Terasa reštaurácie na zemných vrutoch
Konštrukčné riešenie zemného vrutu umožňuje aj vysoké zaťaženie a nároky na stabilitu. Postavte elegantnú terasu vhodnú aj pre dynamické zaťaženie a ušetrite čas a náklady. Firma ISOMETALL poskytuje aj odbornú montáž.
Zemné vruty altánok

ALTÁNKY

Záhradný altánok na zemných vrutoch
Doprajte si zaslužený oddych vo svojom záhradnom altánku. Zemné vruty sú jednoduchý, rýchly a lacný spôsob vytvárania základov stavieb bez použitia betónu.
Drevodom na vertikálnych hranoloch

DREVODOMY

Základy drevodomu na zemných vrutoch
So zemnými vrutmi je možné spojiť drevené hranoly vertikálnym aj horizontálnym spôsobom a vytvoriť tak stabilné a ekologické základy rodinného drevodomu.
Zemné vruty - pyramidový skleník

INÉ STAVBY

Pyramída ukotvená zemnými vrutmi
Zemné vruty vytvárajú modernou technológiou spoľahlivé základy aj pre masívne konštrukcie. Profesionálna montáž ako služba Vám ušetrí starosti, čas aj náklady.

MONTÁŽ

Zemných vrutov
Ukážky montáži zemných vrutov od firmy Isometall.