Hlavná stránka > Referencie

Zemné vruty - referencie

PLOTY

Zemné vruty ponúkajú ideálnu alternatívu k betónovaniu. Do prostredia nie je nutné vylievať betón. Ploty a oplotenia na zemných vrutoch sú odolné voči poveternostným podmienkam a nárazom. 

Zemné vruty plotOchranný plot pri dialnici
Viac o plotoch zemné vruty

ALTÁNKY

Doprajte si zaslužený oddych vo svojom záhradnom altánku. Zemné vruty sú jednoduchý, rýchly a lacný spôsob vytvárania základov stavieb bez použitia betónu.

zemné vruty altánkyZáhradný altánok na zemných vrutoch
viac o altánkoch zemné vruty

PERGOLY

Záhradnú pergolu je možné dostavať aj v už hotovej záhrade. Pre vytvorenie základov na zemných vrutoch nie je potrebná ťažká technika. Náklady na personál sú minimálne.  Montáž zemných vrutov zvládneje aj svojpomocne.

Zemne vruty pristresokZáhradná pergola na zemných vrutoch
viac o pristreskach zemne vruty

DREVODOMY

So zemnými vrutmi je možné spojiť drevené hranoly vertikálnym aj horizontálnym spôsobom a vytvoriť tak stabilné a ekologické základy rodinného drevodomu.

Drevodom-na-horizontalnych-hranoloch 2Základy drevodomu na zemných vrutoch
viac o drevodomoch zemné vruty

TERASY

Konštrukčné riešenie zemného vrutu umožňuje aj vysoké zaťaženie a nároky na stabilitu. Postavte elegantnú terasu vhodnú aj pre dynamické zaťaženie a ušetrite čas a náklady. Firma ISOMETALL poskytuje aj odbornú montáž.

zemne vruty terasaTerasa reštaurácie na zemných vrutoch
viac o terasach zemné vruty

PRIEMYSELNÉ STAVBY

Zemné vruty vytvárajú modernou technológiou spoľahlivé základy aj pre masívne konštrukcie. Profesionálna montáž ako služba Vám ušetrí starosti, čas aj náklady.

zemné vruty priemyselná stavbaSkleník na zemných vrutoch
viac o priemyselnych tavbach zemné vruty