POVEDALI O NÁS

0
+
Zákazníkov
0
K+
Predaných vrutov
0
Krajín
Exportujeme do
Elegantné riešenie, žiadne betónovanie, žiadne murovanie, super práca so zemnými vrutmi.
Michal Lehocky
Rozhodli sme sa pre plot ukotvený na zemných vrutoch od firmy Isometall. Dnes konštatujeme, že naša voľba bola správna.
Mgr. Ľubomír Mačko
Výroba a predaj zemných skrutiek na rôzne použitie. Stavbu domov, plotov, altánkov a garáži. Veľká ochota a ústretovosť.
Michal Gazovic
Tento ekologický základ zľahčuje a skracuje čas stavania, v skratke šetri peniaze. Ďakujem za skvelú prácu a systém, ktorý odporúčam každému.
Kamil Podolský
S výrobkami som spokojný. Potreboval som jednoduchý a rýchly spôsob dostatočne pevného kotvenia a zemné vruty splnili moje očakávania na 100%. Montáž rýchla a bezproblémová. zemné vruty vrelo doporučujem.
Dušan Petrisko
Cenovo dostupné, rýchle riešenie. Susedia nechápu, čo to znamená. Isometall prišli, navrtali, odišli. Skvelá a rýchla práca.
Jaroslav Fabián
S firmou Isometall som bol nadmieru spokojný. Dokázali mi zodpovedať všetky moje otázky a taký hladký a rýchly priebeh montáže som si nevedel ani predstaviť. Náš ďalší prírastok na záhradu bude určite stáť na zemných vrutoch.
Ondrej Suchanovský
Veľká spokojnosť , už rok sú vruty v zemi a plot pevne stojí .Odporúčam .Jednoduchá montáž + rýchla stavba pevného oplotenia .S manželkou som zvládol osadiť 58m plotu za deň.
Robert Belak
Zemné vruty som skúsil prvýkrát a bol som veľmi spokojný. Staval som plot do veľmi skalnatej pôdy, pracovníci ISOMETALL mi výborne poradili ako mám spraviť test, či tam vruty vôbec zašróbujem ešte pred tým, ako som si ich objednal. Test dopadol dobre, vruty som objednal a 40 m plotu sme so susedom nainštalovali za cca 3 hodiny. Vrelo odporúčam.
Juraj Rovný
Pre použitie zemných vrutov pri výstavbe oplotenia sme sa rozhodli z dôvodu úspory nákladov, nebolo potrebné realizovať výkop jám, betonáž, čím sme výrazne skrátili termín realizácie. Úspora je nielen vo financiách ale aj v čase. Veľmi jednoduchá montáž, ústretovosť zo strany dodávateľa, ktorý nám zapožičal prípravky na navŕtanie a taktiež poradil s technológiou montáže. Počas Vianoc v centre obce naaranžujeme betlehem a postavičky z vianočného príbehu sú ukotvené do zeme prostredníctvom vrutov. Po odstránené betlehemu a postáv ostáva par bez neželaných zásahov. Nenarúša sa tak estetika parku.
Ing. Peter Beller
Zemné vruty od tohto výrobcu sme používali na kotvenie veľkoplošných stanov na hromadných podujatiach. S produktom som spokojný. Cena bola výborná, doručenie rýchle, funkčnosť bez problémov. Po dvoch rokoch stále použiteľné, bez neprimeraných známok opotrebovania.
CSP
Skvelý prístup a dodanie. Zemné vruty použité pre záhradný domček a oporu pre vinohrad. Odporúčam.
Jozef Hasík
Vruty aj po roku a pol stále v dobrom stave, funkčné, kvalitné spracovanie, starší kľúč na šrobovanie, nič vážne, spokojnosť
Matus Maljar
Zemné vruty - veľmi vhodné na miesta do naročného terénu. Schody na šikmej medzi nie sú problém ak použijete zemné vruty.
Obec Lendak
16 mesiacov od začiatku stavby, 2 mesiace už bývame. Zemné vruty - pre nás najlepšie dorhodnutie. Odporúčame každému, kto sa chystá stavať.
Babeta Kopasová Dzimkova
Vruty som pouzil na stavbu zahradneho domceka a hojdacky pre deti. Su presne, pri montazi sa nezdeformovali. Vrstva pozinku takisto drzi. S obchodom je dobra komunikacia, dodavka prebehla bez problemov. Z mojej strany spokojnost.
Daniel Adamcik
Kvalitná práca. Nebetonujte - skrutkujte!! A k tomu je isometall najvhodnejší.
Pinetum SH
Super komunikácia, ustretovosť a prístup.Vruty prišli rýchlo a všetko bolo ako má. Promtné odoslanie zasielky.Realizoval som oplotenie pozemku, vyborny sposob bez betonovania. Už som aj pár krát odporučil známym. U mňa spokojnosť.
Lubomir Bobok
Oceňujem kvalitu produktu, ale hlavne prístup spoločnosti Isometall. Boli ochotní mi hneď technický poradiť a pomôcť vybrať vruty.
Miriam Temori
Zemné vruty som využil na záhradné oplotenie. Čistý práca, moderné, rýchle.
Ján Petras
Keď som hľadal zemné vruty pre realizáciu terasy pre nášho klienta, tak sa mi podarilo nájsť viacero firiem, no ISOMETALL hneď od začiatku komunikovali veľmi priateľsky a profesionálne. Pri mojej objednávke sa ma pýtali na účel a vďaka tomu mi objednávku upravili správnym smerom, čím nám ušetrili peniaze. Toto je prístup aký potrebuje akýkoľvek klient a preto sa na túto firmu obrátime aj pri ďalšej zákazke.
Ondrej Prívara
Prišlo na potrebu postavenia záhradného domčeka. Pre zemné vruty - ako základ pod rošt som sa rozhodol vzhľadom na jediný prístup do záhrady a to cez vchod do domu. Po "googleni" možných dodávateľov som sa rozhodol pre Isometall vzhľadom na prehľadnú stránku, širokú ponuku a adekvátnu cenu. Krátko po objednaní boli vruty dodané. Počas výstavby som zistil, že potrebujem kratší rozmer a nebol problém vruty vymeniť. Osadenie vrutov za pomoci aj montážneho kĺúča prebehlo bez problémov.
Michal Karul
Ochota, ústretovosť.
Branislav Adamuščín